FESTOOL SSH-STF-80X130/12 schuurzool stickfix - 489252
 20,60 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
blister
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
FESTOOL Bonusweken - Gratis cadeau bij accessoires
Hoe werkt het?
  • Koop geselecteerde FESTOOL accessoires en verbruiksartikelen binnen de actieperiode.
  • Registreer je aankoop via je MyFestool account en upload je factuur uiterlijk op 31.08.2026.
  • Na goedkeuring ontvang je het door jou gekozen gratis cadeau rechtstreeks van Festool.
  • Deelnemende artikelen herken je aan het actielabel op de productpagina.
  • Klik op het actielabel om alle deelnemende producten te bekijken.
Welke cadeaus kan je krijgen?
  • SYS3 ORG M 89 22xESB Systainer³ Organizer (204853)
  • SYS-RB Systainer-trolley (204869)
  • SYS-SB SYS-StorageBox (499901)
  • GHS 25 I Gehoorbescherming (577792)
  • KBS C Accu LED-bouwlamp (578126)
  • BR 10 DAB+ Digitale radio (202111)
Professionele schuurpad voor vakmensen
  • Efficiënte extractie: Met 12 zuiggaten zorgt deze schuurpad voor een uitstekende stofafzuiging.
Productomschrijving
Gewoon schuren.
  • Schuurmateriaal kan eenvoudig en snel vervangen worden dankzij StickFix klithechting
  • Maakt de afzuiging door de perforatie met 12 afzuiggaten mogelijk
  • Hoogvaste MPE-kunststof voor een lange levensduur
Geschikt voor
  • Meubelbouw
  • Schilder-/lakwerkzaamheden
  • Voor RTS 400, RS 400, RTSC 400
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 130 mm
  • Breedte: 80 mm
  • Vorm: Rechthoek
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549090251
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 489252
Lengte
130 mm
Breedte
80 mm
Vorm
Rechthoek
Afmeting lengte x breedte
80 x 130.00 mm